Stěhování

3. září 2017 v 19:17 | Sara Whitney |  Oznamy
Poslední článek zde vyšel před více než rokem a již před tím zde byla aktivita velice sporadická. Umím se představit, že za tu dobu si i těch několik pravidelných čtenářů, kteří mě ještě četli, s povzdechem pomyslelo, že tento blog již odešel do věčných lovišť. V jistém smyslu to tak i je, protože, jak název čánku napovídá, tento blog opouštím. Neopouštím však blogovou sféru jako takovou, jen přebíhám ke konkurenci. :D
Důvody? Tento blog jsem zakládala v roce 2011, tedy více než před šesti lety. Prakticky mě tedy doprovázel téměř celým mým působením na gymnáziu. Sledoval mé první pokusy o recenze, které plnohodnotnými recenzemi nejsou ani nyní, natož tehdy, první seznamování s blogovou komunitou. Za to mu budu vždy neskonale vděčná.
Jenže jak už to tak bývá, za šest let se člověk hodně změní. A mně už zde začínalo být těsno, nevyhovoval mi název blogu, design ani systém, který jsem zde nastolila. Toužila jsem po něčem jednodušším a zároven sofistikovanějším, něčem, co by více odpovídalo tomu, kým nyní jsem. Prostor, který by nebyl tak zatížen mými prvotními neobratnými pokusy, ale který by od nich nebyl zároveň úplně odtržen.
Dalšími důvody byl pak související nedostatek motivace ke psaní, ač rozhodně bylo o čem, času kvůli maturitnímu ročníku, samotné maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ a také pocit, že blog.cz tak trochu upadá. Nic z toho ale nebylo tak závažným důvodem jako první zmíněný.
Konec už ale sentimentu! Na novém blogu už nestraší jen překopírované anime recenze z tohoto blogu, které byly vyhodnoceny jako ucházející (moc jich nebylo :D), ale můžete si zde přečíst recenzi novou, na další z nestárnoucích klasik anime, film Ghost in the Shell, a těšit se do budoucna můžete také na sérii reportáží z Dánska a Polska a možná, pokud si nad jeho absurditou nevyrvu do té doby vlasy, i na jednu veskrze negativní recenzi na jedno poměrně známé a populární shoujo anime.
Pro náhodné čtenáře i sem občas zabloudivší (Jsou ještě nějací? :D) bývalé pravidelné čtenáře, nyní mě najdete zde. :)

https://the-box-woman.blogspot.cz/


P. S. Kdo pochopí referenci, má ode mě zlatého bludišťáka. :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | 3. září 2017 v 21:06 | Reagovat

Už se těším až tam kliknu a podívám se na tvé nové působiště. Upřímně, tohle byl jeden z těch lepších blogů v otaku blogérské komunitě. A jsem za něj ráda ;) Jdu se mrknout. Papá

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 4. září 2017 v 14:05 | Reagovat

Velmi ráda tě budu sledovat i v tvém novém působišti. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama