Sherlock Challenge - Den čtvrtý

20. ledna 2014 v 19:06 | Sara Whitney
Autorem obrázku je Sakura Minamino/ Tweedledee sídlící zde.
Tématem třetího dne je Oblíbený herec a oblíbená herečka.

Oblíbený herec
Konečně nějaká snadná otázka, tady opravdu není co vymýšlet. Ačkoliv oceňuju všechny herce, protože se svých rolí zhostili opravdu skvěle, na Benedicta Cumberbatche prostě nikdo z nich nemá. Nevěřila bych, že je možné vůbec udělat takový počet různých výrazů, dokud jsem nepoznala tohoto herce. Zbožňuju jeho nezaměnitelný hluboký hlas, to, jak dokáže hraní pozvednout na novou úroveň, že dokáže zahrát skutečně všechno.
Viděla jsem ho jak v miniseriálu The Parade's End, tak i v novém Star Treku ( na který jsem mimochodem koukala jen kvůli němu) a samozřejmě pak v Sherlockovi a všude jsem mu jeho roli sežrala i s navijákem. Divadelní průprava se na něm skutečně podepsala (samozřejmě v dobrém). Pro mě je to pan herec.

Oblíbená herečka
Tady už to bylo těžší, dlouho jsem se rozhodovala, jestli vybrat Louise Brealey jako Molly nebo Laru Pulver jako Irene Adler. Nakonec jsem vybrala druhou jmenovanou, jednak proto, že Molly se tu již objevila, také ale proto, že její postavu jsem si opravdu užívala každou vteřinu, její intrikařící mrchu jsem milovala nenávidět a moc jsem si užívala, jak jí to nakonec Sherlock natřel.
Myslím si, že zahrát tuto postavu bylo poměrně obtížné a troufám si tvrdit, že Lara Pulver se jí zhostila opravdu se ctí a byla bych ráda, kdyby se ještě občas objevila v Sherlockově paláci mysli či v jeho vzpomínkách, jako tomu bylo ve třetím díle třetí série.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 20. ledna 2014 v 20:18 | Reagovat

Zrovna u Sherlocka jde herečku vybrat fakt těžko, když jsou všechny skvělý. :3

2 Akiyama Kara Akiyama Kara | Web | 21. ledna 2014 v 14:58 | Reagovat

U herečky jsem měla veliký problém, nakonec jsem vybrala tu, která je tam nejkratší dobu. :D Protože vážně všechny jsou úžasný. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama