Opening týdne (#10)

29. září 2013 v 21:49 | Sara Whitney |  Opening týdne
Jubilejní (nevím, jestli se mu tak dá vůbec říkat) desátý příspěvek do tohoto projektu. Na to, před jak dlouhou dobou jsem se do projektu zapojila, by k němu mělo být mnohem více příspěvků. Není, protože jsem neskutečně líné stvoření, které navíc není povětšinou schopno dodržovat nějakou pravidelnost, takže to pak dopadá, jak to dopadá.
Tentokrát jsem s výběrem měla celkem potíže, měla jsem několik adeptů, ale pořád jsem se nemohla rozhodnout a když už jsem se konečně rozhodla, nemohla jsem najít vhodné video. Nakonec jsem jedno vyhrabala, le trvalo mi to dost dlouho. Vybrala jsem opening Tsurezure Monochrome z anime Tsuritama, který je neskutečně pozitivní a vždy, když ho slyším, tak mi zvedne náladu.


Proč zrovna tenhle?
Jak už jsem se zmínila, tenhle opening mi vždycky, když ho slyším, skvěle zvedne náladu a většinou si nemůžu pomoct a začnu u něj tančit něco na způsob enoshimského tanečku, jaký tančí i lidé v Tsuritamě. V mém podání vypadá podstatně hůř a podstatně směšněji, ale zas tak mi to nevadí.
Myslím si, opening anime taky skvěle vystihuje. Je stejně ztřeštěný, stejně šílený, stejně vtipný a stejně miloučký. Líbí se mi jak po hudební stránce, tak i po té grafické, má jasné, zářivé barvy a pěknou kresbu.
Do Openingu týdne jsem ho chtěla zařadit ji žv létě, kam by se svou tématikou hodil trochu více, ale nějak mi to nevyšlo, zase si ale myslím, že v pošmourném podzimu se k němu budu vracet, abych si připomněla prozářené a teplé léto. (I když zas tolik mi ty vedra nechybějí :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aya Evans Aya Evans | Web | 30. září 2013 v 17:08 | Reagovat

O anime jsem slyšela z tvojí recenze, ale ještě pořád jsem si na něj neudělala čas! -.- Jsem hrozná! No ale opening je zlatý! Vážně z něj jde taková pozitivní energie, zlepšil mi náladu.:))

2 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 4. října 2013 v 18:11 | Reagovat

Super opening XDDDDDD veľmi zlaté :) už by som si mohla toto anime pozrieť :D

3 Tvíďátko Tvíďátko | Web | 17. října 2013 v 15:46 | Reagovat

Oo jsem milovník openingů, takže celkově miluju tuhle kategorii (které jsem si všimla až dneska, takže jsem ji zpětně celou prolezla :D) Tenhle opening je vážně náladuzvedající kousek ^_^ už si ho pouštím počtvrté a asi ne naposledy (už se těším, až se ho budu snažit dostat z hlavy). Skoro jsem si Tsuritama zapsala na watchlist, ale pro svou smůlu nepřenesu přes srdce anime, které dělá z rybolovu zábavičku a přátelskou spojku, takže ač by bylo jakkoliv skvělé, v průběhu bych se divně šklebila a říkala si neee proooč?? :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama