Týdenní pozastavení

28. července 2012 v 16:00 | Sara Whitney
Nerada to dělám, ale z důvodu toho, že od této soboty do té příští, budu na dovolené, a to přesněji na Šumavě ve vesnici poeticky zvané Modrava, která je tak malá, že nemá ani vlastní policejní stanici a ve které bydlí tak málo obyvatel, že turisté, kteří sem přijíždějí na léto či zimu, jsou v početní převaze, a proto musím blog pozastavit. Jezdíme sem s rodinou už opravdu dlouho, určitě od doby, co jsem se narodila, možná déle, je to už téměř rodinná tradice.
Za prvé, nevím, jestli bych se tam mohla vůbec připojit a za druhé, dovolenou si chci opravdu užít a k tomu internet podle mého nepatří a za třetí, stejně bych asi neměla čas vůbec něco napsat. Ale podařilo se mi skoro na všechny dny přednastavit články, dělám to poprvé, tak doufám, že správně a že to bude fungovat, ale blog bude technicky vzato v provozu akorát beze mě. Také bohužel nebudu moci oběhnout SB, dofám, že mi to prominete a také, že mě omluvíte ze všech případných kontrol. Děkuji a mata ne, uvidíme se za týden :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destel Destel | Web | 28. července 2012 v 16:47 | Reagovat

:D tak to má být. Dovolenou si užij. Taky bych ráda někam vyrazila, ale jsem ráda, že se trochu osmahnu doma na dvoře než zase začne pršet...
Na Šumavě jsem byla jen jednou na horách. Ale i tak můžu říct, že je tam fakt krásně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama