Opening týdne (#2)

29. července 2012 v 15:00 | Sara Whitney |  Opening týdne
Tak je tu zase neděle a s ním další příspěvek do meme Opening týdne. Přemýšlela jsem, který opening vybrat, protože tento týden mě žádný opening z anime, která právě sleduji neupoutal natolik, aby se zde objevil, takže sem nakonec dávám opening z úžasného anime, které jsem viděla letošní zimu a jehož opening si mě získal už při prvním poslechu stejně jako anime jedním dílem.Je docela pochmurný a depresivní, přesně jako anime, ale mně se opravdu líbí, jelikož já ráda depresivno, déšť, bouřky a další věci, které nejsou tak úplně veselé. Už bez dalších průtahů, jedná se o opening z anime Monster s jednoduchým názvem Grain.

PROČ ZROVNA TENHLE?
Jak jsem psala, nenašla jsem žádný vhodný z tohoto týdne, ae vzpomněla jsem si, že docela často myslím na tohle anime a jeho opening, který byl opravdu skvělý a k anime nemohli vybrat nic lepšího. Spojuji si ho se zimou, hlavně prosincem a chladem, protože to je doba, kdy jsem se na tohle 74 dílů dlouhé anime dívala a jelikož jsem nyní na Šumavě, kde bývá někdy stejně chladno a pochmurno, což mimochodem zbožňuji, myslím si, že jsem vybrala dobře.
Opening je beze slov, pouze hudba a obraz a mumlavé šeptání v pozadí, které prostě okamžitě navodí tu správnou atmosféru melancholie, beznaděje a depresivna. Je opravdu impozantní a mě okamžitě ohromil a nesmazatelně se mi zaryl do podvědomí. Mám ho opravdu ráda, pqtří k mým nejoblíbenějším.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Destel Destel | Web | 29. července 2012 v 15:03 | Reagovat

Tenhle OP je hodně zajímavý. Rozhodně jsem něco podobného ještě neviděla, jak písnička tak animace dohromady tvoří docela zvláštní kombinaci, ale jak už jsem řekla, zajímavou kombinaci. Možná se díky tomu na Monster někdy kouknu... :p

2 Alliade Chiaki Sheppetsu Alliade Chiaki Sheppetsu | Web | 30. července 2012 v 9:32 | Reagovat

takový nezvyk, když slyšíš jenom hudbu v op\ed a nikdo tam nezpívá xD nj, to sem já xDD ale pěkná hudba =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama