Opening týdne (#1)

22. července 2012 v 11:28 | Sara Whitney |  Opening týdne
Tak jsem se rozhodla zúčastnit se meme, které pořádá Destel s názvem Opening týdne, které spočívá v tom, že se budu snažit každý týden zveřejnit jeden opening, jehož prostřednictvím vlastně budu upozorňovat na zajímavá anime. Na tenhle projekt se opravdu těším, přijde mi to moc zajímavý nápad a už se těším na jeho plnění.
Na dnešek jsem vybrala opening ze Sakamichi no Apollon - Sakamichi no Melody od Yoko Kanno. Myslím si, že k létu se hodí jak hudbou, tak i obsahem.

PROČ ZROVNA TENHLE?
Opening mě zaujal, hned jak jsem ho slyšela poprvé. Myslím si, že jak k létu, tak k anime se opravdu hodí. Sice není jazzový jako zbytek skladeb a rejpalové na to hned poukázali s tím, že se k anime nehodí, ale já si myslím pravý opak, k anime skvěle pasuje. Je optimistický a letní atmosféra z něj dýchá nejen díky úžasné hudbě, ale i obsahu a animaci. Hlas zpěvačky je příjemný a milý a ten konec s trubkou je podle mě opravdu úžasný.
Mně osobně vždycky zvedne náladu, když si ho pustím a myslím si, že když teď není venku není hezky, je příjemné si jeho prostřednictvím připomenout, jaké to bylo, když svítilo slunce. V zimních a chladných dnech zahřeje nejen na duši.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Destel Destel | Web | 22. července 2012 v 22:09 | Reagovat

:D Jů... těší mě, že se někdo zapojil hned na začátku. :D Aspoň nebudu jediná.
Jinak... přemýšlím, že se na SNA podívám nejspíš dřív než na Uta no Prince.
Přišli mi tam trochu zvláštní ty bubny, ale moje nehudební nedokáží pobrat, jestli se to tam hodí nebo zavazí. Každopádně trubka se mi taky líbila... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama