Zetman - první dojmy

7. dubna 2012 v 17:12 | Sara Whitney |  Anime
Konečně je tu začátek jarní sezóny a s ním i mé první dojmy z anime Zetman, které jsem zmiňovala v představení jarní sezóny jako jednoho z mých favoritů a u kterého je venku zatím první díl. Mé hodnocení je prozatím veskrze pozitivní.
Příběh vypadá velmi dobře a epizoda se hemží akčními scénami. Přestože tento typ anime nevyhledávám příliš často, jsem s dějem naprosto spokojena a jsem velice zvědavá, jakým směrem se to celé bude vyvíjet.
Postavy jsou alespoň pro mne velkým plusem. Kladné postavy jsou sympatické a jednají uvěřitelně a pochopitelně. A záporné osoby jsou záporné, je to vidět na první pohled, přestože se nám zatím příliš neukazují a neodhalují svou totožnost. Jin, hlavní hrdina, je v první epizodě sice malé děcko, ale ending nám slibuje, že se z něj v průběhu dalších dílů stane prvotřídní bishík, navíc se superschopnostni, které se začínají projevovat již nyní. Já jen doufám, že se z anime nestane Superman na japonský způsob.
Hudbu nemohu zatím příliš soudit, protože opening se nám kamsi vytratil, autoři ho do anime prostě a jednodušše nezakomponovali. Ending se mi příliš nelíbil, nebyl to prostě můj šálek čaje, ale k anime se docela dobře hodil. Hudba ke scénám ale krásně dotvářela napínavé a akční scény.
A nakonec kresba, velmi se mi líbila, vše bylo vykresleno velice věrně a pěkně. Zvlášť se mi líbila kresba postav a prostředí. Animace byla také dobrá, je poznat že anime je nové.
Abych to tak shrnula, Zetman se jeví jako velmi zajímavé a neotřelé dílko se spoustou akce, ale nejenom milovníci napětí si při jeho sledování přijdou na své. Zkuste mu dát šanci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama