Co budu sledovat - Jaro 2012

15. ledna 2012 v 15:12 | Sara Whitney |  Anime
Přestože je poměrně brzy, rozhodla jsem se, že napíšu o tom, co nás čeká, a především o tom, co mne zaujalo v jarní sezóně. Stejně jako zimní sezóna, vypadá ta jarní poměrně nadějně. Navíc se tan objevují žánry, které mám ráda.
Zetman:
O tomto anime jsem toho nenašla příliš mnoho, ale má se jednat o akční sci-fi drama s prvky hororu. Jin, žil jako dítě poklidným životem v malé vesnici, ale jen do té doby než se v ní objevila příšera a téměř všechny lidi ve vesnici chladnokrevně zabila. Víc nám neřeklli, ale odhaduji, že by se mohlo jednat o cestu za pomstou hlavního hrdiny, nebo honbu za poznáním pravdy, či snahu zbavit svět tohoto zla. Nevím, může to být anime jako stovky dalších, ale také to může být něco zajímavého a neotřelého. No uvidíme, každopádně obrázek i celá kresba vypadají velmi zajímavě. A pokud je to v popředí hlavní hrdina, zkusila bych se na to podívat už jen kvůli němu.
Vysílání od:3.4.2012
Tasogare Otome x Amnesia:
Tohle má být školní mysteriózní horor. Jeho hlavním hrdinu má být kluk jménem Niya Teiichi, který je schopen vidět ducha ženy, která byla ponechána smrti v dřívějším sídle akademie Seikyou, do které nyní náš hlavní hrdina chodí. S jeho pomocí se duch zabité ženy pokouší zjistit, co její smrti předcházelo, jaké byly její okolnosti a zda to byla vražda či nikoliv. Tohle anime mne zaujalo nejdříve zase právě kvůli kresbě a pochmurným barvám. A také já jakožto fanoušek detektivek a zejména Agathy Christie, si ani tento počin nenechám ujít. No, ale uvidíme co se z toho vyvrbí, je možné, že zápletka bude chabá a průhledná, nebo to bude prvotřídní detektivka, u které budu sedět jako přibitá.
Vysílání od:9.4.2012
Accel World:
Tohle má být akční sci-fi anime s lehkým nádechem romantiky odehrávající se v roce 2046. Našeho hlavního hrdinu, středoškoláka jménem Haruyuki potkáváme ve chvíli, kdy se on sám potká s Kuro Yuki-hime, nejkrásnější dívkou na škole a objeví virtuální svět Accel World. Kdyby tam nebyl tento dodatek, ani by mne nenapadlo dívat se na tohle anime, protože by to slibovalo pravděpodobně harém, dobývání dívčina srdce, nebo něco podobného. Jelikož tam ale je, jsem na toto anime docela zvědavá, a to nejen z toho důvodu, že mám ráda virtuální reality v anime. Kresba vypadá i tady velmi zajímavě a slibně, taktéž i krátký trailer. Technika opravdu jde kupředu. Když jsem tak ještě brousila na různých stránkách, zjistila jsem, že většina otaku od tohoto anime očekává hodně a považuje ho za vrchol sezóny, tedy i já ho budu s napětím očekávat.
Vysílání od:7.4.2012
Another OVA:
Nakonec bych ráda zmínila toto OVA. Má být děláno podle nulté kapitoly stejnojmenné mangy. Pokud bude celé anime stejně dobré jako první epizoda, s radostí toto OVA zkouknu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vybrali byste si ?

Ano. 87.5% (14)
Ne. 12.5% (2)

Komentáře

1 Alliade Chiaki Sheppetsu Alliade Chiaki Sheppetsu | Web | 6. dubna 2012 v 9:10 | Reagovat

:D to já zatím viděla 1.díl anime Zetman. Sice jsem to trošku' nepochopila, ale nějak mě to baví xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama