Special A - recenze

15. listopadu 2011 v 20:39 | Sara Whitney |  Anime
Název:Special A - SA
Počet dílů:24
Rok vydání:2008
Žánr:komedie, romantické
Obsah:
Hlavní postavou v tomto anime je 16- ti letá Hikari Hanazono, která si až do svých šesti let, kdy potkala Keie Takishimu, myslela, že je neporazitelná a to nejen v pro - wrestlingu. Ale on ji bez mrknutí oka porazil a Hikari si slíbila, že jednou se stane vítězem ona. Přihlásila se dokonce na stejnou školu jako Kei, aby ho znovu a znovu mohla vyzývat na souboje.
Dokonce se na té škole dostala do elitní třídy Special A stejně jako on, ale má tam pozici druhé nejlepší studentky, právě až po Kaiovi. Pořád se ho snaží porazit, ale zatím se jí to ani jednou nepodařilo. Najde si tam také další přátele, nejenom Kaie (ten je její kamarád, ale zároveň i rival) a to:Akiru Toudou - v pořadí šestou, Juna Yamamotu, Megumi Yamamoto, Tadashiho Karinu a Rya Tsugiho.
Co je ale důležité, Kai se do Hikari zamiloval, ale té to absolutně nedochází i když většině ostatních lidí je to naprosto jasné a z toho vzniká nejedna vtipná, ale i romantická scénka.
Uvědomí si nakonec Hikari, že ji Kai miluje a přestane ho brát jen jako rivala, kterého musí porazit ? Tohle, ale i jiné věci se dozvíte, pokud se na tohle anime podíváte.:)
Vlastní názor:
Anime mě úplně nadchlo i přesto, že mnoho lidí tvrdí, že tohle anime je hrozné a že Toradora je mnohem lepší a kvalitnější, ale já si dovoluji nesouhlasit. Myslím, že je stejně dobré a možná i lepší.
Příběh je možná ohraný, ale velmi pěkně zpracovaný, ale co je hlavní, o vtipné situace tam není nouze a milovníci romantiky si tam také přijdou na své.:) U tohohle anime jsem se po dlouhé chvíli opravdu dusila smíchy a úžasně mi zvedlo náladu, i když některé situace by se v normálním životě prostě nemohly stát jednodušše proto, že jsou proti fyzikálním zákonům.:)
Kresba anime je trochu netradiční, postavy mají neskutečně dlouhé a tenké nohy, ale k tomuto anime se to podle mého názoru hodilo. Jinak, úplně mě uhranuly jejich oči, ty se opravdu povedly.
Opening a ending byly trochu slabší, ale žádný děs to taky nebyl, jedním slovem průměrné.
Na tohle anime, pokud jste ho již neviděli, se určitě podívejte, já z něj byla úplně odvázaná a mohla jsem se potrhat smíchy.:)
Hodnocení:75%
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama