Special A - postavy

15. listopadu 2011 v 21:05 | Sara Whitney |  Anime
Kei Takeshima:
Číslo jedna ve Special A, neporazitelný a naprosto perfektní, většinu času dost chladný. Je to syn jednoho z nejbohatších obchodníků na světě a už teď díky své mimořádné inteligenci a schopnostem vede několik poboček jeho firmy. Má mladšího bratra Suiho. Skoro neustále v něčem soutěží s Hikari Hanazono, která ho na tyto soutěže vyzývá, ale ještě nikdy s ním nevyhrála. Říká jí posměšně slečno druhá, protože vždy skončí až za ním. Ale má ji hrozně rád a snaží se ji to naznačit, a to docela jasně, ale Hikari to přes samé soutěžení nevidí, a když
to vypadá, že už konečně prohlédla, řekne si, že to není možné, aby ji měl rád, protože jsou rivalové.
Hikari Hanazono:
Číslo dvě ve Special A, chytrá, nesmírně soutěživá a nikdy se nevzdávající, taková
je Hikari Hanazono. Chce, aby byli všichni šťastní a udělala by proto cokoliv, i kdyby se měla zesměšnit (což také častokrát udělá). Většinu času tráví tím, že soutěží s Kaiem nebo vymýšlí, jak ho porazit, ale zatím se jí to ani jednou nepovedlo. Pokud jde ale o vyznávání lásky, jinak chytré Hikari to vůbec nedochází. Narozdíl od ostatních ve Special A její rodiče nejsou nijak závratně bohatí, Hikari je dcera tesaře.
Jun Yamamoto:
Číslo tři ve Special A, chytrý,ale hodně stydlivý kluk, který má jedno podstatné
tajemství...Má sestru - dvojče, jménem Megumi. Jejich rodiče jsou bohatí hudebníci, kteří neustále koncertují někde v zahraničí, a proto se o ně stará Ryuu Tsuji. Dvojčata kvůli tomu ráda pořádají hudební recitály. Jun je většinou se svou sestrou zajedno. Zamiluje se do Sakury - bohaté dědičky s kapku
uzurpátorským otcem. Kvůli tomuto tajemství se Jun zpočátku Sakuře vyhýbá,
a ta je z toho opravdu zklamaná.
Megumi Yamamoto:
Číslo čtyři ve Special A, docela chytrá, ale němá, taková je Megumi. Rozhodla se
nemluvit, protože si chce šetřit hlas, kvůli tomu že chce být zpěvačkou.
Ale když se Megumi rozhodne zpívat, většinou si všichni rychle zacpou uši,
a ten, kdo to nestihne, je omráčen, protože Megumi má extrémně pronikavý hlas. K dorozumívání používá psaní do bloku. Zamilovala se do Yahira, kvůli kterému dokonce promluvila. Ten jí koupil kreslící tabulku, aby se mohla lépe dorozumívat a ukázal tak, že není tak špatný. Na konci se málem políbí, ale Tadashi to zkazí.:)
Tadashi Karino:
Číslo pět ve Special A, je také chytrý, ale většinou na to moc nevypadá, miluje jídlo víc než
cokoliv na světě kromě Akiry, doufejme. Jeho matka je ředitelkou celé školy, ale většinous ní nic nevyjednává, protože z ní má strach. Jeho matka je totiž hrozně přísná a v případě, že by se ve zkouškách neumístil do pátého místa, čeká ho od ní bungee jumping, a z toho má Tadashi hrůzu. Miluje Akiru, ale zezačátku předstírá, že ne.
Akira Toudou:
Číslo šest ve Special A, též chytrá, jak jinak, ale také přehnaně ochranitelská pokud
jde o Hikari, a s úchylkou na odpolední čajové dýchánky s dortíky.:) Když byla malá ,kamarádila se jenom s kluky, zvlášť s Yahirem a Keiem, kteří od ní všechny holky odradili. Má ráda Tadashiho, i když to zpočátku dávala najevo hlavně tak, že ho mlátila.:) Akira je také výborná kuchařka a snaží se to naučit také Hikari, kterou pustit do kuchyně je o holý život.:)
Akira Toudou:
Číslo sedm ve Special A, chytrý, dokonce tolik, že by mohl v pořadí klidně
předběhnout Hikari a možná i Kaie, ale kvůli tomu že se stará o dvojčata, jejichž
rodiče jsou jakožto hudebníci stále na cestách, a která jsou ještě příliš malá
na to, aby se o sebe postarala sama, nemá tolik času na učení. Vlastně je docela rád, že se ve Special A udrží. Je velmi ochranitelský, zvlášť pokud jde o dvojčata.
Yahiro Saiga:
Nyní sice do Special A nepatří, ale patříval, než ho vyhodili a já myslím, že stojí za to,
se o něm zmínit. Yahiro zezačátku dělá jen samé potíže a to hlavně Hikari, protože doufá, že se přes ni dostane k Akiře, kterou miluje a která mu řekla, že ho nenávidía ať za ní už nikdy sám nechodí. Ale nakonec se to semele tak, že Akira zjistí, že se ji jen snažil chránit a Yahiro zjistí, že Akira miluje Tadashiho a nakonec on sám zjistí, že se mu líbí Megumi, která mu to napsala první.:)
Sakura Ushikubo:
Kamarádka Hikari a Yahira, měla jít na námluvy s Kaiem, ale díky náhodě potkala Juna
a zamilovala se do něj. Nesnese, aby jí někdo lhal, je to dokonce jejím motem. Když jí někdo zalže, hrozně se rozzlobí. Dlouho Juna uháněla, než jí prozradil své tajemství. Někdy až příliš otravná a vlezlá.:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama