Higurashi no Naku Koro ni - postavy

9. listopadu 2011 v 14:42 | Sara Whitney |  Anime
Keichi Maebara:
Kluk, který se do Hinamizawy přistěhoval teprve nedávno. Má hodně bohaté rodiče.
Lékaři o něm říkají, že je mimořádně chytrý, ale také, že by byl schopen někoho zabít.Doučuje proto své kamarádky ve škole, dokonce i Mion, která je o rok starší. Je milý, ale v prvních epizodách byl docela paranoidní a podezřívavý. Rád sportuje a hraje hry se svými kamarádkami z klubu. Má hnědé střapaté vlasy.
Rena Ryuugu:
Hnědovlasá roztomilá dívka, která se v Hinamizawě narodila, ale pak se odstěhovala
do města, ale nakonec se přistěhovala zpět. V současné době žije pouze
s otcem - její rodiče se rozešli. Miluje vše roztomilé a ráda to hledá na místním hinamizawském smetišti. Vypadá velice neškodně, ale v minulé škole přitom baseballovou pálkou rozbila na chodbě všechna okna, a to je vlastně důvod,
proč bydlí znovu v Hinamizawě. Stejně jako ostatní děti ráda hraje všelijaké hry.
Mion Sonozaki:
Zelenovlasá dívka, která žije v Hinamizawě už od svého narození. Patří do jedné ze tří rodin,které nepřímo vedou vesnici a dokonce se má stát její hlavou. Má sestru, která je zároveň jejím dvojčetem - Shion, kterou se rodina snaží ukrývat, ale příliš se jí to nedaří. Jde jí dobře podvádění v různých hrách. Je odvážná, výbušná a ráda zkouší nové věci. Někdy umí být také pěkně zlomyslná.
Shion Sonozaki:
Zelenovlasá dívka, která žije v Hinamizawě už od narození. Patří do jedné ze tří rodin,
které nepřímo vedou vesnici. Ale narozdíl od své sestry, která se má stát hlavou rodiny,je nežádoucí, protože se narodila až jako druhá. Shion je docela stydlivá, avšak když oněco jde, dokáže se pořádně rozzlobit. V Hinamizawě pracuje jako číšnice ve zdejší restauraci a Keiichi si jí kvůli tomu někdy dobírá.
Rika Furude:
Modrovlasé děvčátko, které také žije už od narození v Hinamizawě. Umí předpovídat
budoucnost, předpoví dokonce i vlastní smrt. Je také hlavou jedné ze tří rodin, jakožto poslední žijící člen potom, co její rodiče zabila ,,Oyashirova kletba". Její nejlepší kamarádkou je Satoko, se kterou teď společně žijí v jednom domě.
Satoko Hojo:
Plavovlasá holčička Satoko žije v Hinamizawě též od narození. Má bratra Satoshiho, který
ale před pár lety zmizel a nikdo neví kam. Satoko měla svého bratra opravdu ráda a říkala mu Nii-Nii.Satoko věří, že až bude dostatečně silná, Satoshi se vrátí zpátky. Její rodiče jsou také mrtví, zuřivý dav je ubil kvůli tomu, že nebyli rodní Hinamizawané, a také proto, že sympatizovali se stavbou přehrady. Satoko potom bydlela se strýčkem a tetou, ale nebyla tam příliš šťastná. Avšak tetu pak zabila "Oyashirova kletba" a strýc se odstěhoval. Nyní Satoko bydlí společně s Rikou.
Satoshi Hojo:
Satoshi je bratr Satoko, který zmizel před několika lety a nikdo neví, kam se poděl. Říká se,
že pravděpodobně zabil svou tetu. Měl svou sestru velice rád, a kvůli tomu svou tetuzřejmě zavraždil, jelikož ta Satoko týrala. Měl rád Shion Sonozaki, která jeho odchodem hodně trpěla.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama